Sport

Profesjonalny sprzęt oraz gadżety do tenisa oraz badmintona

Ergonomiczne rakiety tenisowe marki Yonex dobierane są zarówno przez początkujących, jak i przez zawodowców. Marka zajmuje się projektowaniem oraz dystrybuuje trzy wiodące kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje duży komfort gry i siła uderzenia. Kolekcja VCORE pozwoli na większą kontrolę gry, czucie wszystkiego i ma idealną rotację. Rakiety z obu serii, jak i pozostały asortyment taki jak profesjonalne rakiety do tenisa można zakupić w punkcie sprzedaży rodzimego dystrybutora w atrakcyjnej kwocie.

Kiedy ktoś ma już własną preferowaną rakietę Yonex i planuje zakupić ten sam model, może sobie na to pozwalać. Jeżeli natomiast ktoś rakietę takiej marki nabywa po raz pierwszy i zapozna się z opisami, będzie zorientowany, na co się decydować. Parametry rakiety mogą także omawiać z klientem pracownicy sklepu. Każda z rakiet opisana jest pod względem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni sportowcy. Opisane są zastosowane w nich technologie oraz można przeczytać, jacy rozpoznawalni sportowcy używają ich standardowo.

Yonex to firma znana też z rakiet do badmintona. Sportowcy kupujący rakiety tego wytwórcy mogą mieć pewność, że zmaksymalizują swoje możliwości na korcie. Wszystkie rakiety naginane są z pełną siłą. Oferowane kolekcje rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja dotycząca sposobu przeplatania naciągu. Materiały z jakich wykonane są rakiety są solidne i z tego powodu konsumenci mają wgląd do trwałych modeli.

W sklepie katalog produktów jest obszerny i podzielony na działy takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W osobnych działach dostępne są bestsellery oraz nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, bądź zawodowo. Zawsze znajdzie gadżety dopasowane do umiejętności i stylu gry.