Inne

Perfekcyjnie opracowana witryna www, udzielająca informacji o kościele parafialnym pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Bardzo dobrze przygotowana strona internetowa, informująca o kościele parafialnym pw NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z chęcią odwiedzana zwłaszcza przez parafian. Można tutaj znaleźć wiele szczegółowych wiadomości o tym, jak prosperuje takie miejsce. Można znaleźć tutaj informacje kontaktowe kościoła, a więc adres, maile oraz numery telefonów. W oddzielnych podkategoriach parafia Nowy Tomyśl udostępnia: ogłoszenia, intencje, parafia, cmentarz oraz sakramenty. Użytkownicy mogą zaznajomić się z życiem kościoła, jak i z kapłanami, jacy tu mają msze święte. Co więcej, kościół Nowy Tomyśl publikuje też wiadomości o poradni przedmałżeńskiej.

Zaprezentowane są także grupy i wspólnoty działające na terenie parafii oraz można zobaczyć galerię zdjęć z przeróżnych wydarzeń. Wierni mogą dużo dowiedzieć się, jeśli zajrzą do zakładki z sakramentami, ponieważ każdy z nich będzie scharakteryzowany. O ile ktokolwiek ma do załatwienia jakieś prywatne sprawy w kościół Nowy Tomyśl NMP to kancelaria parafialna jest czynna w środy od 15 do 17. W piątek i w sobotę jest też czynna od 10 do 12. W dni świąteczne biuro jest zamknięte. Na witrynie parafii podane są też linki do ważnych dla katolików stron internetowych.

Można też sprawdzać social media kościół NMP Nowy Tomyśl, co będzie sprzyjało budowaniu wspólnoty parafialnej. Strona mająca charakter informacyjny sprawdza się wzorowo. Parafia z archidiecezji poznańskiej udziela informacji o tym, że w niedziele i święta msze odbywają się o godzinie: 7, 9, 11, 13 oraz 18. W Wielkim Poście msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wówczas intencji o godzinie 18. W lipcu i w sierpniu nie ma natomiast mszy o godzinie 13. W dni powszednie msza odbywa się o godzinie 7 i 18. Nabożeństwa odbywające się regularnie – Gorzkie Żale odbywają się co niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. Wskazana parafia otwarta jest na to, żeby każdy mógł wziąć udział. Dlatego można oglądać msze w serwisie YouTube.