Inne

Oferta kardiologiczna proponowana w placówce medycznej Sports Medic

{Oferta z zakresu kardiologii proponowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi wyspecjalizowane. Kardiologia Wrocław to leczenie chorób oraz wad w obrębie układu krążeniowego i serca. Kardiolog najpierw zleca odpowiednie badania, a potem wprowadza proces leczenia. Wykwalifikowani kardiolodzy do pacjentów podchodzą indywidualnie, co wpływa na otrzymanie doskonałych efektów.

Zabiegi proponowane w placówce dotyczą kardiologii inwazyjnej. Bazuje ona na zastosowaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim wypadku chodzi o diagnostykę i leczenie schorzeń układu krążeniowego oraz serca, bez konieczności fizycznej ingerencji w organizm. Wszechstronna opieka medyczna zawiera: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to doświadczeni i ciągle rozwijający umiejętności specjaliści, posiadający wprawę w terapii najmłodszych, dorosłych oraz osób uprawiających sport. Do specjalistów trzeba się zgłaszać, gdy odczuwa się: ból albo ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W ośrodku można korzystać zarówno z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur terapeutycznych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Wykorzystanie innowacyjnego sprzętu, duża wiedza i kompetencje personelu medycznego motywują do leczenia się tutaj. Zwłaszcza, że chorzy mogą powrócić prędko do zdrowia, jak i do dawnej aktywności fizycznej. Plan leczenia jest regularnie kontrolowany i kiedy to potrzebne, modyfikowany. Lekarze do każdego pacjenta nastawieni są indywidualnie i to budzi zaufanie.