Turystyka

Oferta indywidualnie dopasowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów

Komfortowe pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów zlokalizowany w pobliżu zamku Olsztyn motywują osoby poznające Szlak Orlich Gniazd do zatrzymania się właśnie tutaj. Jura Krakowsko – Częstochowska już od wielu lat dobierana jest jako miejsce wyjazdu przez sporo Polaków.

Olsztyn w pobliżu Częstochowy jest miejscem najlepszym na piesze lub rowerowe wycieczki. zajazd Olsztyn oferuje pokoje dla 19 osób. Są to pokoje na poddaszu, gustownie urządzone. Pośród 7 pokoi gościnnych każdy jest zaaranżowany w innej wybarwieniach. Dla gości dostępne są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon i pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy lub czteroosobowe. Można w takim razie przebywać w nich samemu, z osobą najbliższą albo z całą rodziną. Ogromnym walorem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, ogródek i restauracja. W każdym z pokoi jest łazienka. Przyjezdni mogą także skorzystać z bezpłatnego Internetu.

Przepiękna lokalizacja powoduje, że osoby, które planują zwiedzać znajdujące się w pobliżu, średniowieczne zamki będą to mogły zrobić bez problemu. To także doskonały powód do zaplanowania tutaj podróży służbowej, gdyż po całym dniu pracy można odpoczywać w otoczeniu natury. Jeśli ktoś nie ma zamiaru się zakwaterować w Częstochowie, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym wyjściem. Szczegóły każdego przyjazdu ustalone są indywidualnie. Obecność przy zamku Olsztyn to świetna opcja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, lecz też na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza pobytami indywidualnymi można decydować się na wyjazd integracyjny, przygotowanie urodzin lub przyszykowanie wesela, komunii, czy chrzcin. To także dobre miejsce pod kątem warunków do zaplanowania konferencji albo spotkania służbowego. Wystarczy sprawdzić zdjęcia obiektu i przeczytać na stronie podstawowe wiadomości, aby być zachęconym. W Olsztynie można spędzać doskonale czas, ciesząc się urokiem wskazanego zajazdu.