Turystyka

Nowocześnie zaprojektowane maski do nurkowania TUSA

Sprzęt oraz akcesoria przydatne w nurkowaniu od firmy TUSA można zakupić w sklepie www rodzimego dystrybutora. TUSA to pionier takich produktów jak zestaw maska fajka, rozpoznawalny z idealnie opracowanej oferty. W sklepie zaopatrywać można się między innymi w: jackety nurkowe, płetwy, maski, fajki, buty lub komputery nurkowe. Znaczy to, że można kupić zarówno sprzęt standardowy dla amatorów, jak i w większym stopniu rozwinięte pod względem technologicznym wyroby, dla nurków z kwalifikacjami.

TUSA rozpoznawalna jest od początku z wykorzystania optymalnych technik w nurkowaniu z fajką. Najwyższej jakości osprzęt nurkowy wyprodukowany jest w zgodzie z standardami ISO 9001. Wyjątkowo rozpoznawalnym produktem firmy, proponowanym też w takim sklepie są płetwy z systemem poliuretanowych piór PuRiMaX. Taka technika wygeneruje idealny napęd z przodu i gwarantuje szybką reakcję na każdy ruch nurków.

Innowacyjny generator „wirów” minimalizuje opór wody, poprzez ruch płetwy występujący w tradycyjnych wygładzonych ostrzach. Warto też przyjrzeć się nowym wyrobom, kiedy kogoś zainteresują najnowsze osiągnięcia. Dla konsumentów, którzy zainteresują się produktami w niskiej cenie dostępne są natomiast zniżki. W sklepie mogą zaopatrywać się jednocześnie klienci indywidualni, sklepy z wyposażeniem dla nurków, sklepy sportowe, doświadczeni płetwonurkowie, jak i te osoby, które tyle co zaplanują rozpocząć własną przygodę z nurkowaniem lub nurkowaniem z fajką.

Sprzęt oraz gadżety do nurkowania dostępne są w ogromnej liczbie, dlatego rozdzielono je na kategorie tematyczne. Są to: jackety, maski, płetwy, fajki, buty, automaty oddechowe, akcesoria, instrumenty pomiarowe, torby, light & motion oraz TUSA SPORT. Wyroby w konkretnych działach szczegółowo opisano, a o ile ktokolwiek ma inne zapytania odnośnie katalogu wyrobów, to może je zadawać obsłudze klienta. W dodatku, można także dowiadywać się z witryny o nowościach firmowych, ale też z dziedziny nurkowania.