Turystyka

Atuty wynikające z zastosowania terminala paliwowego XTRACK

Zalety wynikające z zastosowania terminala paliwowego XTRACK przekonują przedsiębiorców do tego, żeby wyposażyć się w to wyjście. W głównej mierze czujniki paliwa pozwala na efektywne zarządzanie paliwem. Jest to zrealizowane przez: kontrolowanie poziomu paliwa w zbiorniku razem z zaplanowaniem dostaw, systematyczne sprawdzanie wiadomości o tankowaniu w aplikacji, precyzyjne rozliczanie rozchodu paliwa oraz obniżanie kosztów operacyjnych wewnątrzzakładowej stacji paliw. Wystarczy w takim razie zamówić terminal XTrack, żeby stuprocentowo usprawniać gospodarkę paliwową w swoim przedsiębiorstwie.

Użycie tego systemu to gwarancja stworzenia w swoim zakładzie pracy samoobsługowej stacji paliw. W efekcie kierowcy z danej firmy przewozowej nie będą tracić czasu na przyjeżdżanie na stację benzynową. Nie trzeba również zatrudniać kolejnego pracownika do obsługi, gdyż dystrybutor paliwa XTrack funkcjonuje indywidualnie.

Jest to więc nie tylko rozsądne, lecz też korzystne cenowo oraz oszczędzające czas wyjście. Ze względu na to, że wyjście to jest elastyczne, można dowolnie poszerzać system kontroli paliwa i zawsze mieć pewność, że paliwo trafi dokładnie tam, gdzie należy. To, że są tego typu rozwiązania jak Titan Access daje szansę podpinać oraz w dowolny sposób konfigurować z terminalem na przykład systemy kamer. Jeśli zbiornik będzie sprawny, kamera wykona zdjęcia, jakie później będą dołączone do raportu pojazdu albo kierowcy. W ten sposób można chociażby skontrolować, czy paliwo nie jest przez podwładnych pobierane prywatnie. Zbiornik jest zabezpieczony przed niezarejestrowanym tankowaniem.

Pracownicy mają albowiem karty RFID. To właściciel firmy decyduje o tym, komu dać uprawnienie i wyznaczy limity tankowań. Mogą one być: ilościowe, nieodnawialne, dzienne albo tygodniowe. Z tego względu przedsiębiorcy doceniają system głównie za to, że mają całkowitą kontrolę nad tym, kiedy oraz w jaki sposób pracownik skorzysta z paliwa w firmie.