Turystyka

Atuty latania paralotnią z firmą Paralotnie Rewal – Trzęsacz

Lot na paralotni jako przyjazna środowisku postać spędzania wolnego czasu promowany jest przez firmę Paralotnie Rewal – Trzęsacz. Firma jest założona przez miłośników latania, którzy chcą się dzielić radością z tego wypływającą z pozostałym osobami. Specjalna wyciągarka holuje paralotnię na kilkaset m, a kolejno linia jest odpięta, a paralotnia poleci sama. Po wyholowaniu paralotnia będzie szybować w powietrzu dzięki sile nośnej wytwarzanej na skrzydłach, na podobnej zasadzie jak ma to miejsce na skrzydle szybowca.

Należy w takim razie przyznać, iż jest to godna uwagi forma rekreacji, umożliwiająca czucie maksymalnych do zapamiętania doświadczeń. Wszystko da się podziwiać z odmiennej wizji, w bezpieczny sposób. Wrażenia, jakie przynoszą paralotnie Trzęsacz są wyjątkowe. Loty mają miejsce jedynie na najnowszym sprzęcie, regularnie sprawdzanym na przeglądach. To pozwala mieć pewność, że sprzęt działa niezawodnie. Eksperci na bieżąco uczą się w kierowaniu, wobec czego duża porcja adrenaliny jest zapewniona.

Można o tym nabrać przekonania już chociażby wówczas, gdy przejrzy się galerię zdjęć na stronie firmowej. Loty nad polskim morzem staną się bezsprzecznie czymś, czego nie można wymazać ze wspomnień. Przelot na paralotni odbywa się na stanowisku do startowania, na klifie pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem. Szczegóły dotyczące przyszykowania się a także do tego, jak odbywa się lot publikowane są na stronie. Można także znaleźć informacje kontaktowe, co pozwala umawiać się na lot.

Każdy, kto w wakacje będzie przebywać w Rewalu i w Trzęsaczu i może zdecydować się na przelot i mieć pewność, że będzie to coś nie do zapomnienia. Wystarczy skierować się na wskazane stanowisko i gdy jest się już na urwisku, znaleźć flagi albo leżaki z logiem. Następnie trzeba zapisać się na lot i czekać na miejsce w kolejce. Takie wydarzenie stanie się na pewno tym, co wypoczynek wyróżni w porównaniu z pozostałymi.