Turystyka

Apartament Mechelinki – spokojna lokalizacja w urokliwej miejscowości w okolicach Trójmiasta

Apartament Mechelinki to kameralna lokalizacja w uroczej miejscowości w pobliżu Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działająca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym apartamentem. Z jej przedstawicielami można skontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W apartamencie można idealnie spędzić wolne chwile lub wyjazd służbowy.

Główne atuty, zachęcające do tego, by zarezerwować tutaj miejsca to: modernizm, komfort, pełne wyposażenie, strategiczna lokalizacja, możliwość wynajmowania o każdej porze roku oraz konkurencyjna cena.

Takie zalety składają się na to, że opcja zakwaterowania jest warta uwagi. Duże mieszkanie zmieści osiem osób. Powierzchnia mieszkania to sto osiem m2. Ogromnym walorem jest taras. Jego powierzchnia wynosi pięćdziesiąt sześć m2. W mieszkaniu jest udostępnione bezpłatne WiFi, na co wiele przyjezdnych zwróci uwagę. Sprawna klimatyzacja wzmacnia wygodę. Kuchnia jest dobrze wyposażona, co pozwala nieskrępowanie gotować oraz czuć się jak w swoim domu.

Dobre wrażenie robi na dodatek nowoczesna łazienka. Pobyt kosztuje 800 złotych na dzień, co jest korzystne, rozpatrując standardy apartamentu. Goście apartamentu Mechelinki mają do dyspozycji miejsce na samochód, w bezpiecznym garażu zamkniętym na pilota.

Można również korzystać ze schowka na rowery. Oznacza to, że mieszkając w apartamencie Mechelinki można spędzić wolne chwile bezpośrednio w ten sposób jak zamierzano i nie poczuć się skrępowanym. Nie we wszystkich obiektach hotelowych i domach wypoczynkowych jest to zapewnione. Mieszkanie można zarezerwować w prosty sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na stronie.

Kontakt z właścicielami także można nawiązać szybko. Lokal z 3 sypialniami przeznaczony jest turystom, którym spokojna atmosfera nie jest czymś obojętnym. I to uzyskają.